Bilder 3. 2st vita stolar

3. 2st vita stolar

60 SEK

Värdering: 50 SEK

Märken, färgsläpp mm
Företagsobjekt

Värmdö Auktionskammare AB

Mörtnäs Hagväg 9
13444 Gustavsberg
Stockholm

info@varmdoauktionskammare.se
070-535 55 58

HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 7 000 SEK

Slutar om 16 timmar 54 minuter

MATGRUPP, BORD MED 12 STOLAR, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS SLUT

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 17 timmar 3 minuter

SIDEBOARD, BONDROKOKO, 1940-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

Slutar om 17 timmar 9 minuter

SKÅP, NYRENÄSSANS, VALNÖT, 1800-TALETS SLUT

Värdering: 200

Bud: 750 SEK

Slutar om 17 timmar 14 minuter