Auktioner Konst & Grafik Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"

Bilder Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"

Alma Hansson, olja på duk, "Gemenskap"

400 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Knut Norman, olja på pannå, stadsvy

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oidentifierbar konstnär, olja på duk, fjällstuga

Värdering: -

Bud: 0 SEK