Bilder JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal

JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal

1200 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Blålackerad plast, ben i lackerad metall, stapelbara, sitthöjd 45 cm

Tedosor med Lock Porslin Dresden 1900-tal (2 st.)

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Rörstrand saltkar majolika omkring 1900 (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 1 000 SEK

SERVISPORSLIN, 78 del, "Swedish grace", Louise Adelborg, Rörstrand, 1900-talets andra hälft

Värdering: 3 000

Bud: 2 200 SEK

Figurin Porslin "Return to La Mancha" Lladro Spanien

Värdering: 10 000

Bud: 300 SEK