Auktioner Möbler GILLIS LUNDGREN "MILA" FÅTÖLJER, IKEA

Bilder GILLIS LUNDGREN "MILA" FÅTÖLJER, IKEA

GILLIS LUNDGREN "MILA" FÅTÖLJER, IKEA

1 år 7 månader 20 dagar

2024-05-26 21:43

700 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken (1 par), tygklädsel, 1970-tal, snurrbara, åldersrelaterat slitage, smutsiga, Rh.100, B.68, Sh.38 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

9 timmar

650 SEK

9 timmar
9 timmar
9 timmar