Auktioner Belysning Klotlampa, funkis, metall med stor opalin plastskärm

Bilder Klotlampa, funkis, metall med stor opalin plastskärm

Klotlampa, funkis, metall med stor opalin plastskärm

200 SEK

Värdering: - SEK

Kupans diameter ca 40cm, hela lampans höjd till tak ca 100cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 55 minuter

Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Slutar om 55 minuter

SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 56 minuter

LJUSKRONA, K-FAB Scandinavia, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 57 minuter