Bilder Karl Andersson, Trelleborg, olja på duk, rökande pojke samt blomförsäljerska, 2st
Signerade och daterade 1942.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 41 minuter
Slutar om 41 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK
Slutar om 42 minuter