Auktioner Möbler SITTPUFF, Mitab, 2000-tal

Bilder SITTPUFF, Mitab, 2000-tal

SITTPUFF, Mitab, 2000-tal

250 SEK

Värdering: 400 SEK

Fast stoppad sits, klädsel av aprikosmelerad textil, höjd 43, 45 x 45 cm

ARMBANDSUR Certina Automatic Blue Ribbon D:36 mm (fungerar, repat glas)

Värdering: -

Bud: 750 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på pannå 19,5x24, rammått = 37x42, otydligt signerad

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

FLASKSTÄLL 27*18 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Krus med kran, Höganäs, 3-liter, saltglaserat stengods

Värdering: 400

Bud: 350 SEK