Auktioner Elektronik Skrivmaskin Servi Type 80 med användarhandbok. B311

Bilder Skrivmaskin Servi Type 80 med användarhandbok. B311

Skrivmaskin Servi Type 80 med användarhandbok. B311

Värdering: - SEK

Ej testad.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 minuter

Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Slutar om 21 minuter

SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 22 minuter

LJUSKRONA, K-FAB Scandinavia, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 minuter