Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
435st objekt

Poul Cadovius, hyllsystem, 19 delar, "Royal System", jakaranda, bredd 320 cm

Värdering: 12 000

Bud: 7 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Medicinsk kamera, Alpa, Reflex, 40-tal, Schweiz

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 9 dagar

Franco Costa, serigrafi, 30/80, signerad, 75x92 cm

Värdering: 2 000

Bud: 1 100 SEK

Armbandsur, 10 st, dam och herr, bl a Certina

Värdering: 300

Bud: 450 SEK

Vinylskivor, ca 70 st, rock, pop, bl a Bob Dylan, Blondie

Värdering: 500

Bud: 140 SEK

Hans-Agne Jakobsson, golvlampa, G154

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Systemkamera, Canon, F1 New, "World Cup 1982", med butiksställ

Värdering: 2 500

Bud: 500 SEK

Slutar om 9 dagar

Vykort, världen, ett parti

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Halsband, doserat, 18k guld, vikt 30,9 gram

Värdering: 12 000

Bud: 12 600 SEK

Ingegerd Silow, rölakan, "Solblomma", 85x120 cm

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Astrid Lindgren, Pippi Långstrump, förstaupplaga, 1946, Rabén & Sjögren

Värdering: 600

Bud: 120 SEK

Fickur, 7 st, silver

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Terrin, "Musselmalet", 1128, Royal Copenhagen

Värdering: 2 000

Bud: 160 SEK

Leksaker, Transformers, bilar, m.m.

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

VHS-spelare, Tensai

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Zeiss Ikon, Contax I, "Chrome", ca 1932, Tyskland

Värdering: 8 000

Bud: 2 500 SEK

Slutar om 9 dagar

Smycken, ett parti, silvermynt, med träask

Värdering: 300

Bud: 160 SEK

Hans-Agne Jakobsson, vägglampa, V155

Värdering: 1 800

Bud: 200 SEK

Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Ingrid", Dux

Värdering: 4 000

Bud: 700 SEK

Soffa, tresits, textil, modern tillverkning, längd 202 cm

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Mätsökarkamera, Robot, Royal 36, 50/60-tal, Tyskland

Värdering: 2 500

Bud: 120 SEK

Slutar om 9 dagar

Undervattenskamera, Nikon, Nikonos-V, tillbehör, 80-tal, Japan

Värdering: 1 800

Bud: 900 SEK

Slutar om 9 dagar

Systemkamera, Canon, F1, 70-tal, Japan

Värdering: 2 000

Bud: 250 SEK

Slutar om 9 dagar

Medicinsk kamera, Olympus PEN-F, Medical Type 1, 60-tal, Japan

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 9 dagar

Bordslampa, keramik, Tyskland, höjd 86 cm

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Systemkamera, Nikon, F, 60-tal, Japan

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Mätsökarkamera, Braun, Paxette, 50-tal, Tyskland

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Mätsökarkamera, Zeiss-Ikon, Contax II, 2 objektiv, tillbehör, 50-tal, Tyskland

Värdering: 4 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 9 dagar

Seiko, A127-5020, rostfritt stål, 1978

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Kamera, Konica C35

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Pehr Eklund, olja på pannå, signerad, 53x45 cm

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x56 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Servis, 83 delar, "Ostindia", Rörstrand

Värdering: 2 000

Bud: 1 900 SEK

Böcker, 4 st, bl a John Bauer, Zorn, Michelangelo

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Ilse Roempke, textiltryck, "Familj"

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Hasselblad, 500 C/M, extra optik, tillbehör, 1973, Sverige

Värdering: 8 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Medicinsk kamera, Alpa, Surgical 81, 70-tal, Schweiz

Värdering: 3 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Certina, Blue Ribbon, 34 mm, 14k guld

Värdering: 2 500

Bud: 2 700 SEK

Fiesta Comic Strip, 16 st nummer

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Sven Engström & Gunnar Myrstrand, sängbord, 2 st, "Casino". Tingströms

Värdering: 400

Bud: 140 SEK

Taklampa, textil/metall, Ø 52 cm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Systemkamera, Minolta, 9000 AF, 35-200 mm, 1985, Japan

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Videokamera, JVC, GR-DV1, Mini-DV, tillbehör

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

Sven Bolin, krus med tappkran, glaserat stengods, Höganäs, höjd 29 cm

Värdering: 300

Bud: 140 SEK

Oidentifierad konstnär, rödkrita, signerad, 44x52 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Vägglampor, ett par, glas och metall

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Taklampor, ett par, diameter 19 cm

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Taklampa, gulmetall och glas, diameter 40 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Böcker om Malmö, 2 st, "Dokument Malmö", "Malmö"

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Bestickservis, 92 delar, nysilver

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Kikare, Zenith, 12x50

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Kataloger, ett parti, Bra Bohag, 1960-90-tal

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Kopparföremål, 3 delar, högsta 19 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 34x33 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Ihagee Exakta 6x6 "Horizontal", mellanformat, 30/40-tal

Värdering: 12 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 9 dagar

Bengt Böckman, litografi, 75/199, signerad. 64x91 cm

Värdering: 200

Bud: 450 SEK

Jean Rosengren, olja på duk, signerad, 58x47 cm

Värdering: 300

Bud: 160 SEK

Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 32x32 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Beck & Jung, utställningsaffisch, signerad, 101x71 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

John Börén, olja på duk, signerad, 90x102 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK