Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
515st objekt

Omega, Speedmaster, 42 mm, 145.022, rostfritt stål, 1969

Värdering: 35 000

Bud: 32 100 SEK

Slutar om 3 dagar

IWC, Flatline, guld på stål, 1978

Värdering: 3 500

Bud: 140 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Seamaster GMT "50th Anniversary", 41 mm, rostfritt stål, 1998

Värdering: 16 000

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Suverän, 35 mm, rostfritt stål, 1944

Värdering: 4 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, 52 mm, silver, dag/datumvisning, 1700-tal

Värdering: 5 000

Bud: 2 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Nivada Grenchen, Taravana, kronograf, 40 mm, 70-tal

Värdering: 3 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 3 dagar

Seiko, dykarur, Sea Urchin, 42 mm, rostfritt stål, 2018

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 3 dagar

Zenith, "Saurer", tank, 25,5x31 mm, rostfritt stål, 30/40-tal

Värdering: 2 000

Bud: 250 SEK

Slutar om 3 dagar

Caravelle, dykarur, 37 mm, rostfritt stål, 60/70-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, 36 mm, 2891, rostfritt stål, 1956

Värdering: 4 000

Bud: 2 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Frederique Constant, Slimline, 34 mm, guldpläterad, 00-tal

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Condor, kronograf, 38 mm, rostfritt stål

Värdering: 12 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 3 dagar

Roamer, Rockshell Mark III Electronic, 42 mm, rostfritt stål, 70-tal

Värdering: 2 000

Bud: 180 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Seamaster, 34 mm, 2846, rostfritt stål, 1956

Värdering: 4 000

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Halda, 51 mm, silver, 1903

Värdering: 2 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 3 dagar

Candino, "Tre kronor", 35 mm, rostfritt stål, 60-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 3 dagar

Militärt fickur, WWI, Omega, Mark V, 52 mm, nickel, 1914

Värdering: 3 000

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Zenith, Cosmopolitan, 34 mm, guldpläterad, 00-tal

Värdering: 1 500

Bud: 350 SEK

Slutar om 3 dagar

Certina, DS Automatic, 36 mm, rostfritt stål, 60-tal

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Seamaster, 33,5 mm, 14759, rostfritt stål, 1961

Värdering: 3 000

Bud: 3 300 SEK

Slutar om 3 dagar

ITA, kronograf, 38 mm, 18k roséguld, 50-tal

Värdering: 4 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 3 dagar

Bordspendyl, rokokostil, tidigt 1900-tal, Frankrike

Värdering: 1 500

Bud: 700 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Seamaster 600, 34,5 mm, 135.011, rostfritt stål, 1967

Värdering: 4 000

Bud: 3 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Key West, dykarur, Sub 200 Meters, 39 mm, rostfritt stål, 90-tal

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Constellation, 32,5 mm, guld/stål, 1993

Värdering: 4 000

Bud: 3 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, Seamaster De Ville, 34,5 mm, rostfritt stål, 60-tal

Värdering: 4 000

Bud: 2 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Messaggero, 70 mm, tidigt 1900-tal

Värdering: 500

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Armbandsur, 10 st, dam och herr, bl a Certina

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

Slutar om 10 dagar

Omega, Seamaster 600, 32,5 mm, 135.102, guldpläterad, 60-tal

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 3 dagar

Monitor, dykarur, 39 mm, rostfritt stål, 60/70-tal

Värdering: 4 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 3 dagar

Plånbok, Rolex, 70-tal, oanvänd i etui

Värdering: 400

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Mats Jonasson, väggskulptur, "Toro II", 10/19, signerad, Målerås, 58x72 cm

Värdering: 30 000

Bud: 4 900 SEK

Slutar om 3 dagar

Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Rainbow I, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

Värdering: 6 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, De Ville, 25 mm, guldpläterad, 1979

Värdering: 1 200

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Wege, tank, 30x31 mm, rostfritt stål, 40-tal

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Slutar om 3 dagar

Omega, 35 mm, 2383, rostfritt stål, 1944

Värdering: 3 000

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Omega, 49 mm, silver

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 dagar

VHS-spelare, Tensai

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

Ulrica Hydman-Vallien, skulptur, signerad, Kosta Boda

Värdering: 3 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Lasse Östman, skål, signerad

Värdering: 400

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Aquastar, djupmätare, 42 mm, 50/60-tal

Värdering: 2 500

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Omega, 48 mm, 14k guld, 1934

Värdering: 5 000

Bud: 4 700 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Omega, 49 mm, nickel, 1920

Värdering: 600

Bud: 450 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, Omega, 52 mm, silver, 1920

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Slutar om 3 dagar

Bertil Vallien, vas, "Satellite", Kosta Boda

Värdering: 1 200

Bud: 160 SEK

Slutar om 3 dagar

Casio, World Time, 33 mm, A500WE, krom/rostfritt, ca 2021

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Tissot, 24 mm, 18k guld, 00-tal

Värdering: 1 800

Bud: 450 SEK

Slutar om 3 dagar

Drotten, 16,5 mm, 18k guld, 60-tal

Värdering: 6 000

Bud: 5 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Vykort, världen, ett parti

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 dagar

Mats Jonasson, väggskulptur, "Archimedes", 6/9, signerad, Målerås, 57x85 cm

Värdering: 40 000

Bud: 120 SEK

Slutar om 3 dagar

Mattias Stenberg, skulptur, "Seasons", signerad, Kosta, höjd 50 cm

Värdering: 3 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Zebra, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

Värdering: 6 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Kjell Engman, skulptur, "Luftballong", Rainbow II, signerad, Kosta Boda, höjd 56 cm

Värdering: 6 000

Bud: 5 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Åke Holm, skulptur, "Moses med stentavlor", signerad, höjd 42 cm

Värdering: 10 000

Bud: 7 600 SEK

Slutar om 3 dagar

Monica Backström, ägg, 4 st, Boda

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 3 dagar

Kjell Bolinder, vas, signerad, 2013

Värdering: 400

Bud: 140 SEK

Slutar om 3 dagar

Getthen Holm, skål, signerad, längd 39,5 cm

Värdering: 600

Bud: 140 SEK

Slutar om 3 dagar

Pierre Cardin (Jaeger), Espace, 40 mm, metall/akryl, 70-tal

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Fickur, omarbetat, 30,5 mm, 14k guld, tidigt 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Bordslampa, keramik, Tyskland, höjd 86 cm

Värdering: 500

Bud: 180 SEK

Slutar om 10 dagar