Objektlistning för auktion

Auktionera

1 Dec

VERKTYGSBÄNK MED ARBETSBORD, H: 93x 139x 39 cm, bruksslitage

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

VERKTYGSSKÅP, H: 129x 167x 38 cm, bruksslitage

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

VEDKAP, Kapp 45, H: 115x 80x 75 cm, ej funktionstestad, norsktillverkad, 3-fas

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets första hälft. H:103x 180x 54cm. bruksslitage, slitage på lås

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KAPSÅG MED VRIDBART HUVUD & STATIV, Elektra Beckum - KGS 300, L: 208 cm , bruksslitage

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TAKRÄCKEN 2 ST PAR, Thule, L: 116 / 127 cm, bruksslitage

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

PLÅTSAX

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

LASTRAMPER 2 ST, 206x25 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 9 dagar

TÄLT 2 ST, North Bend - Cirrus 6 (Tunneltält 6 personer) + Euro Hike - 225 TS (2 personer)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

KEYBOARD, Williams TK-004, ej funktionstestad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

RULLBORD trä/metall. H:67x 85x 54cm. bruksslitage

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KOLHÄMTARE, plåt, 18-1900 tal. L:ca. 56cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

BORDSSTATIV i metall, H:71cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TAVLA broderad. 125x97cm rammått

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TAVLA, Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad & numrerad 59/375. 42x29cm bildmått.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TAVLA, Josef Schibli, etsning, signerad & numrerad 61/375. 14x20cm bildmått.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TAVLA, Madeleine Pyk, litografi, signerad & numrerad 88/295. 16x23cm bildmått.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

TAVLA, Irene Jarz "Serenad", litografi, signerad & numrerad 201/390. 12x12cm bildmått.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

STRINGHYLLA i ek med vita gavlar. H:75x 78x 20cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 9 dagar

TELESKOPSTÖTTA

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

CYKEL Peak 28"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KABELVINDOR 2st, väggmonteras, luft & el.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

REDSKAP/VERKTYG 7st. L:134cm längsta

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

JARD ROLLÉN. Träfigur, snidad, signerad. H:10,5cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 9 dagar

HÖGTALARE, Exibel, Bluetooth kapacitet, L: 20cm, Ej funktionstestad, inga garantier

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TOMTE terrakotta höjd 20 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 9 dagar

TOMTE terrakotta höjd 17 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

TOMTE terrakotta äldre höjd 41 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 9 dagar

LAMPA JULHUS 1900-TAL

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

PARTI MYNT + SEDLAR, Bland annat utländska

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

GALGAR 5ST, L: 44cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

FLÄTAD KORG + BRÖDKORG, L: 43cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

PÄRON + ÄPPLE, H: 14cm, OBS äpple har nagg i stjälken

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

VAS Rosenthal höjd 34 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

TÅRTFAT OCH KAKFAT mått diameter 29 cm och 18 cm höjd 14 cm och 7cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

FIGURINER 3ST, Deco, Vissa signerade, H: 14cm, Färgfläck på en figurin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

SKÅL, Evert Taubes 100-års jubileum, Dia: 18cm, Nagg vid kant

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

VAS, Hackefors, H: 19cm, Fläckar förekommer

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

BORDSLYSTER 1900-Talets slut 46 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

LJUSSTAKAR 3ST, Kosta Boda, Signerade, H: 28cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

VAS ''Blå måsen'', Bing & Gröndahl H: 21,5 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

BORDSLAMPA, H: 64cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

LJUSKRONA, Metall med prismor, Modern tillverkning, H: 50cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

VAS troligen Ludwig Klopfer Kunsttöpferei johann Lipp mering/West tyskland 1900-talets mitt höjd 31 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

FAT troligen Ludwig Klopfer Kunsttöpferei johann Lipp mering/West tyskland 1900-talets mitt mått 28,5*28,5 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

FIGURIN stengods Lars Bergsten höjd 15 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

HÖGANÄS KRUS 5L h: 22 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

LJUSSTAKAR 2ST OCH VAS h: ljusstake 17,5 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KOMPOTTSKÅL BLÅ H: 24 CM

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KAFFESKEDAR "Carmen" silver längd 11,5 cm vikt 66g

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 9 dagar

HÖGTALARE, happyplugs, L: 40cm, Ej funktionstestad, inga garantier

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

SKÅL PÅ FOT Arabia "Miranda" h: 20 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 9 dagar

KOPPARPANNA 50*22 CM MED HANDTAG

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

PARTI MOBILTELEFONER + KAMERA, Defekter förekommer, L: 14cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

KVASTHUVUDEN 5ST, Jordan, L: 50cm, Oanvända

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

PARTI HYLSNYCKLAR MED MERA, L: 27cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

TVÄTTBRÄDA, Äldre, 60x33cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

BÄRPLOCKARE 3st bruksslitage

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

PARTI KOPPAR FÖREMÅL

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 dagar

TYNGDTÄCKE Cura 11 kg 150*210 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar