Bilder Barnsäng, 1+1, flätad pil/trä, 1900-talets mitt.
Höjd: 82 cm.
Längd: 90 cm.
Bredd: 64 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 21 timmar 36 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 22 timmar 4 minuter
Slutar om 22 timmar 10 minuter