Bilder Hallmöbel, 3 delar, trä/smide, 1900-talets senare del.
Hatthylla längd: 80 cm.
Skohylla längd: 80 cm.
Krokhängade längd: 80 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 15 timmar 55 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Slutar om 16 timmar 23 minuter
Slutar om 16 timmar 29 minuter