Bilder Gungstol, böjträ, Jacob & Josef Kohn, jugend, Wien, 1900-talets början.
Höjd: 92 cm.
Bredd: 56 cm.
Bruksskick. Sprickor förekommer (se bilder).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 18 timmar 58 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Slutar om 19 timmar 26 minuter
Slutar om 19 timmar 32 minuter