Bilder Serveringsvagn, rostfri, 1900/2000-tal.
Höjd: 81 cm.
Längd: 84 cm.
Bredd: 50 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 23 timmar 19 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 23 timmar 47 minuter
Slutar om 23 timmar 53 minuter