Bilder Pallar, 3 st, björk, 1900-tal.
Höjd: 35/45 cm.
bredd: 32x32 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Slutar om 19 timmar 12 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Slutar om 19 timmar 40 minuter
Slutar om 19 timmar 46 minuter