Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
338st objekt

Arnold, Motorcykel Mac 700, Tyskland 1950-tal.

Värdering: 100

Bud: 325 SEK

Slutar om 4 dagar

Beväringsmannen No 91 Karlsson 1935 Stockholm.

Värdering: 500

Bud: 500 SEK

Slutar om 4 dagar

Brevvåg, Gjutjärn, Made In USA.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Pendellampa Pia, 80cm,

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Bo Hansson, Högtalare ett par, Chorus, BJX 033, 1980-tal Sweden.

Värdering: 100

Bud: 2 150 SEK

Slutar om 4 dagar

Musikanläggning, 5 delar.

Värdering: 100

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 dagar

Fiskeutrustning.

Värdering: 100

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 dagar

Optimus no 804, Fylld gasolflaska 2liter, original förpackning.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Armbandsur, Rado, Swiss Made.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Högtalare ett par, National Svenska AB Matsushita Electric Model SB2300.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Guldring, Klackring 18k.

Värdering: 100

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 4 dagar

Remmare, Pokalformade 9st, Svensk och Tysk tillverkning, 1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Pipett, Koppar, 1800-talet.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Lastbilsdäck, 2st, Falken 385 /55R22,5 M+S 160K 158L

Värdering: 500

Bud: 500 SEK

Slutar om 4 dagar

Gjutjärnsurnor, Ett par, 1900-talet.

Värdering: 600

Bud: 600 SEK

Slutar om 4 dagar

Erik Höglund, Takkrona,1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Kornischer, 2st, teak och glas, 1900-talet.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Högtalare ett par, Loewe Konzertbox LO 27.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Svärd, Metall.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Bordskanoner, 4 st i brons, Svensk metallkonst AB, Karlskrona, 1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 425 SEK

Slutar om 4 dagar

Silvermynt 4 stycken, Sverige

Värdering: 100

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage, Dessertbestick i brons och porslin, 20delar.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Trasmatta, "dubbelsidig", Handvävd, Flerfärgad.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Spionsändare, Teak, 1900-talet.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Vägglampor, ett par, Fotogenmodell, Elektrifierad, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Jugend - Rundabord / rökbord med tillbehör samt förvaring, 1900-talets första del.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage, Armbandsklocka, BKN automatic, Antichoc, Swiss Made.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Tekopp med fat, Morskopp, Porslin, Upsala Ekeby Geffle 1950/60-tal.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Skulptur, Jade, Fåglar på träsockel, Kina, 1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 dagar

Karmstolar, 2st, Tygklädda sitsar, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Ljusstakar ett par, tenn, Erik Pettersson Krietz, 1886-1787

Värdering: 400

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 4 dagar

Linnesäckar, Militärt, 5st.

Värdering: 100

Bud: 325 SEK

Slutar om 4 dagar

Inbyggnadsdiskho, 2 hoar med tillbehör, rostfritt stål,

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Bonbonjär, Stengods, Göran Andersson 1960-tal, Upsala Ekeby.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Allmoge, 2st Mjöl - sil, trä och metall.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Retro, Koffert, Metall och trä,1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Ljusstakar ett par, Tenn, Rune Tinn Norge.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Figuriner, USSR, porslin, 2 st, Troligtvis Lomonosov.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Peter H. Spectre & David Larkin, Wooden Ship - The art, history and revival of wooden boatbuilding

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Elefanter 2st, Mässing, 1900-talet.

Värdering: 100

Bud: 150 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage, Väska, Militärt, Sverige 1900-talet.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Krigsskepp, Mayflower XVI, Modellbåt i trä och plast beslag.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Lok med vagnar och räls i original förpackning, Tyskland 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Mat / kaffeservice, Porslin, 70-delar, Czechoslovakian.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Retro, Kockums emaljerade metall, 3delar.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar

Bokstöd i form av anka, Mässing.

Värdering: 100

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 dagar

Terrakotakrigare 3st och 1st häst, Stengods, Stämplade, Kina 1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Retro, Spegel i furu, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Spegel med konsolbord, 1800-talet.

Värdering: 100

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 dagar

Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.

Värdering: 100

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 dagar

Gasolkök med bord, Primus 2396.

Värdering: 100

Bud: 375 SEK

Slutar om 4 dagar

Vägghängd ljusstake i trä, Signerad B Hyltén.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Kandelaber i nysilver 3-armar, CG Hallberg.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Skål, Porslin, 12-kantig, Arabia Finland 1900-talets första hälft.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Klockskåp, 7st i trä och mässing, 18/1900-tal.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Retro, Kista med platt lock och sidohandtag i smide.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Ytterfoder 3st, porslin och stenmassa, Karlskrona samt Rörstrand.

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Bordsskulptur i gjutensmide på stensockel, Lofoten HG Handmade Norway.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 dagar