Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
384st objekt

HANS J WEGNER "CH24" "Y-STOLEN", STOL, CARL HANSEN & SON, DANMARK

Värdering: 200

Bud: 700 SEK

YNGVE EKSTRÖM "LAMINO" FÅRSKINN, FÅTÖLJ MED FOTPALL

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

SIDEBOARD, TEAK, 1950/1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 2 200 SEK

HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 7 000 SEK

JAN JOHANSSON, GRAAL, SKÅL, ORREFORS

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

LAGE CARLZON "STENSÖ UDDE" OLJA PÅ DUK

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

KJELL ENGMAN, GLASSKULPTUR MED FOT I METALL, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 1 400 SEK

CARL MALMSTEN, ETT PAR STOLAR, "LILLA ÅLAND", VALNÖT

Värdering: 200

Bud: 1 700 SEK

SPEGEL, ART DECO, 1930/1940-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

STORT KYRKLÅS, DATERAT 1623

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

DAHL JENSEN, FIGURIN, 1124

Värdering: 200

Bud: 1 700 SEK

H JANSSON, RÖLLAKAN, MATTA, 304x196, HANDVÄVD HEMSLÖJD, 1950/1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 8 500 SEK

MERCEDES-BENZ E 350 CGI BLUEEFFICIENCY, ÅRSMODELL 2009

Värdering: 200

Bud: 70 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, PORTRÄTT AV KVINNA, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 10 500 SEK

SPEGEL, ROKOKO, 1700-TAL

Värdering: 200

Bud: 800 SEK

AXEL KARGEL, OLJA PÅ PANNÅ, MOTIV ÖLAND, 1947

Värdering: 200

Bud: 6 000 SEK

MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN

Värdering: 200

Bud: 3 800 SEK

HAVILAND & Co, LIMOGES, FRANKRIKE, BÅLSKÅL, ASSIETTER, MUGGAR

Värdering: 200

Bud: 650 SEK

SPEGEL, FÖRGYLLD, SENGUSTAVIANSK, TIDIGT 1800-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM, BOKSTÖD, YSTAD BRONS, SWEDISH GRACE, 1920/1930-TAL

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

INGVAR HILDINGSSON, PALL, SIGNERAD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

ADAM HEDIN "BLÅ HÖST" BLANDTEKNIK, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

OSCAR HULLGREN, OLJA PÅ PANNÅ, STORMANDE HAV

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

BORDSLAMPA, 1800/1900-TAL, BRONS SAMT MARMOR, SNÄCKFORMAD GLASKUPA

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

NÄSDUKSSKÅL, MURANO, ITALIEN

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

DIAMANTRING 1,14 CT, BRILLIANT ROUND, VS2, 14K GULDRING

Värdering: 200

Bud: 11 000 SEK

MADELEINE PYK, OLJA PÅ DUK

Värdering: 200

Bud: 4 000 SEK

MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL

Värdering: 200

Bud: 900 SEK

1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA

Värdering: 200

Bud: 8 000 SEK

NILS NILSSON SKUM, TECKNING, SIGNERAD, DATERAD

Värdering: 200

Bud: 900 SEK

SKULPTUR, BRONS " MAN ON STOOL READING" RUTH BLOCH-STIL, INGA STÄMPLAR

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

BERTIN VALLIEN, BÅT PÅ STÄLL, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

Värdering: 200

Bud: 2 200 SEK

IDOLKORT HEMMETS JOURNAL, CASSIUS CLAY, FLOYD PATTERSON, INGO, NACKA M.FL, 1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 9 000 SEK

MARCELI SZEJNÓG, HÄNGE, BÄRNSTEN, SILVER, GDYNIA POLEN

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

SPEGEL, FÖRGYLLD SAMT FÖRSILVRAD, MOTIV FISKAR, TRÄSKUREN DEKOR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

SLAGBORD, 1700-TAL, SENBAROCK

Värdering: 200

Bud: 2 600 SEK

ALBERT KRÜGER (1885-1965) "STRANDSTUDIE S.SANDBY" OLJEMÅLNING

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

SABEL, OFFICER, SVERIGE, GF SVALLING ROSENFORS, FÖRGYLLD, KLINGA MED DEKOR, VÄRJA

Värdering: 200

Bud: 650 SEK

STORA VÄGGAPPLIKER, EMPIRSTIL, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

VÄGGTELEFON, 1800/1900-TAL, MÄRKT L.M ERICSON STOCKHOLM

Värdering: 200

Bud: 450 SEK

KANDELABER, SMIDE, TROLIGEN BODA SMIDE

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

ESTHER KJERNER, OLJA PÅ TRÄ, MOTIV FRÅN VICKLEBY

Värdering: 200

Bud: 3 400 SEK

VAS, JUGEND, RÖRSTRAND, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

SPEGEL, FÖRGYLLD, 1800/1900-TAL, ROKOKOSTIL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

WILLIAM NORDING, OLJA PÅ PANNÅ, MÄLARVARVET

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

OSCAR HULLGREN, OLJA PÅ DUK, SYDLÄNSKT MOTIV

Värdering: 200

Bud: 1 100 SEK

SPINDELUR, ÄKTA GULD, 1700-TAL

Värdering: 200

Bud: 2 800 SEK

LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, BLOMSTERKVAST

Värdering: 200

Bud: 3 800 SEK

SKÅL, KINA, FAMILY ROSE, 1700/1800-TAL

Värdering: 200

Bud: 1 300 SEK

FLINTLÅSPISTOL 1738

Värdering: 200

Bud: 10 500 SEK

GOLVLAMPA, TIFFANYSTILL, 1900-TAL, KUPA I GLAS

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

BERGBOMS, ETT PAR GOLVLAMPOR, TEAK SAMT MÄSSING

Värdering: 200

Bud: 450 SEK

BOK, SVECIA ANTIQUA ET HODIERNA 1924, STOCKHOLM WAHLSTRÖM & WIDSTRAND

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

ERIK REIMHULT, TRÄSKULPTUR, ÄLG

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

HÄSTHUVUDEN, PARET, STENMASSA, "DEKORATION GRINDSTOLPAR"

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

MANGELBRÄDE "FÄSTMANSGÅVA" SKUREN DEKOR, SNIDAD HÄST, ANNO 1792

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

SABEL M/1831, TVÅ STYCKEN, INFANTERIET SVERIGE

Värdering: 200

Bud: 600 SEK

SPEGEL, ART DECO, 1920/1930-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK