Auktioner Konst & Grafik Cai Poulsen, olja på pannå, signerad och daterad -81

Bilder Cai Poulsen, olja på pannå, signerad och daterad -81

Cai Poulsen, olja på pannå, signerad och daterad -81

Värdering: 2 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08