Auktioner Konst & Grafik Stig Winnerskog, olja på dukpannå "Vindsång I", signerad.

Bilder Stig Winnerskog, olja på dukpannå "Vindsång I", signerad.

Stig Winnerskog, olja på dukpannå "Vindsång I", signerad.

Värdering: 1 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08