Objektlistning för auktion
Auktionera
25 Nov
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 275 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
TAVLA, Sven Erik Jakobsson, "Ung kejsarpingvin 2", signerad samt daterad 1991, färgetsning 38/50. 44x59cm rammått.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 90 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Slutar om 3 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 dagar