Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
43st objekt

3 band skönlitteratur. Ben Hur, Dr Jekyll & Mr. Hyde, Från Jorden till Månen

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Svenskt Idrottsfolk del 2, 1 band. 1947

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Hela Människan, 4 band. Fritz Kahn, 1928

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Årsutgåva, tidningen Husmodern 1923.

Värdering: 600

Bud: 250 SEK

5 band Läroböcker, teknik. 1941

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Juristen, Handbok i Svensk Lagfarenhet, Thorén. 1928

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Den Stora Automobilboken, 2 band, 1948

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Bilmotorer och Motorbränslen, Nils Gustafsson. 1944

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Elektroteknik, 4 band.Emil Alm & Körner, 1927

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Sveriges Historia genom Tiderna, 4 band. 1947

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Nordisk Familjeboks Sportlexikon, 4 band. 1938

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Bonniers Konversationslexikon,12 band. 1937

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Keramik Upsala Ekeby, Mari Simmulson & Göran Andersson, 2 delar 1960-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Turkos vas, Kosta Boda "Minos", Bertil Vallien

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

Slutar om 5 dagar

Oplainglas, Glimma Glasbruk, 4-delar

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Soffa, 3-sits, 2000-tal

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Taklampa vit, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Plafond, Kristall

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Lampfötter Flygsfors, 1960-tal

Värdering: 600

Bud: 150 SEK

Slutar om 5 dagar

Keramik Langenthal, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Bordslampa Flos Lampadina, 1980-tal

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

Höganäskrus 5 delar

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

Bordslampa Ewå, modell B-16, 1960-tal

Värdering: 2 000

Bud: 700 SEK

Slutar om 5 dagar

Ljusstakar Ittala Festivo & Ruda Glasbruk "Cobolt" 3 delar

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

Gungstol 1960-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Upsala Ekeby Gefle, Oliv 39 delar, Berit Ternell, 1960-tal

Värdering: 600

Bud: 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Fällbar solstol, 1960/70-tal

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

Konstglas Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien 4 delar

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Slutar om 5 dagar

Vinglas & starkvinsglas Remmare, 24 delar, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Svensk Keramik 5 delar, Guldkroken Hjo, Rörstrand Forma & syltkrus Marianne Westman, 1900-tal

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

Fotokonst 2 delar, Danis Gutié

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Potta Rörstrand, Marianne Westman, 1960-tal

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Hallbyrå, rokokostil, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Språkkurs "Linguaphone", 1950-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Barnsäng, sekelskifte

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Läderväskor, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 12 dagar

Parti koppar, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Kristallglas & konstglas 4 delar. Orrefors & Målerås

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Kaffeservis Villeroy & Boch, 37 delar

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Matservis Rörstrand Ingrid, 1960-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Taklampa Engelsk stil, plåt & mässing, 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Bordslampa Mässing, Aneta, Jan Wickelgren, 1900-talets mitt

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar

Armélåda, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 dagar