Auktionshus

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982), olja på duk

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Västmanland

Diamantring 18K ca 3,8gr

Värdering: -

Bud: 3 400 SEK

Takampel, gult glas med mässingsmontage, så kallad månskensampel, 1900-tal, höjd 35 cm

Värdering: 700

Bud: 0 SEK

Auktionshus