Markus Auktioner AB

Auktionshusets profil

Markus Auktioner AB

Kontakta Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

0739-124 188

info@markusauktioner.se

Aktuella auktioner

CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Peter Behrens för AEG, "Luzette", taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Power Craft, Model 78700, kakelskärare

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Biltema, 87-delars mekarsats, hulsnycklar, fasta nycklar mm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 dagar

Biltema, bänkslipmaskin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Husqvarna 55 motorsåg med diverse tillbehör

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 dagar

Swallows Toys, Japan, "Battery operated Fire Engine", 1950-tal

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 22 dagar

Apple, Iphone 7, Rose Gold, 32GB

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 dagar

Tristian Lohner, Fermob, "Mooon!" bordslampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Wyandotte höna, uppstoppad

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Slutar om 22 dagar

Mari Simmulson, Upsala-Ekeby, "Beata", fat i stengods

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 dagar

Linemar, Japan, "Mechanical juggling Popeye and Oliveoyl" Model J2707, plåtleksak, 1950-tal

Värdering: 12 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 22 dagar

Visa fler objekt