Auktionshus
- Alla auktionshus
- Ake Auktioner
- Arvika Auktionsverk AB
- Auktionshus Skåne-Blekinge
- Auktionshuset Helander
- Auktionshuset Metropol
- Auktionskammaren i Vätterbygden
- Auktionskammaren Sydost AB
- Auktionsverket i Karlstad
- Auktionsverket Trollhättan AB
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- David Larssons Auktionsfirma
- Dyrgripen Handelshus AB
- Farmarauktioner Sverige AB
- Gustavsbergs Auktionskammare
- Göteborgs Auktionskammare
- Hallands Auktionsverk AB
- Haraldssons Auktioner AB
- Hebergs Auktioner AB
- Holmängens Auktionshall
- Ilsbo Auktioner
- JH Auktioner och Secondhand AB
- Jämtloppan
- Järnforsens Auktionshall
- Kanonauktioner
- Karljohan Auktioner AB
- Karlskoga Auktionsverk AB
- Karlssons Auktioner AB
- Krawzykowska Auktioner
- Laholms Auktioner
- Luleå Auktionsverk
- Markus Auktioner AB
- Munkedal Auktioner
- Norrlands Auktionsverk AB
- Nostalgiamarket
- Olséns Auktioner
- Rekomo Auctions
- SBA Svenska Bilauktioner AB
- Sikö Auktioner
- Smålandsauktioner
- Snapphane Auktioner
- Upplands Auktionsverk
- Ystads auktioner
- Österby Auktioner/KW Auktioner
Produkter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 25 000 SEK
Värdering: 100 000 SEK
Högsta bud:Bud: 135 000 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 29 dagar
Slutar om 28 dagar
Värdering: 100 000 SEK
Högsta bud:Bud: 50 000 SEK
Slutar om 22 dagar
Slutar om 11 timmar 2 minuter
Slutar om 29 dagar
Slutar om 29 dagar
Slutar om 22 dagar
Slutar om 29 dagar
Slutar om 29 dagar
Matbord "Superellips" Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen, Danmark, tillverkat 2014, 150 X 100 X 70 cm, två iläggsskivor
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 7 000 SEK
Slutar om 11 timmar 29 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 29 dagar
Slutar om 29 dagar
Okänd designer, bord, alm, Swedish Grace, 1900-talets mitt, assymetriskt placerade ben, l 110 cm, fanérlagningar
Värdering: 2 200 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 26 minuter