Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
1145st objekt

VAS Rörstrand signerad Troligen Carl-Harry Stålhane H:10 cm

Värdering: -

Bud: 1 050 SEK

Slutar om 40 minuter

VAS Gustavsberg Berndt Friberg H:13 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 3 dagar

parti BIJOUTERIER

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 23 timmar 39 minuter

parti KNIVAR (slitage)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 4 dagar

FLUGFISKESPÖ Gaula "Olympicane", 4 delar, med rulle.

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 21 timmar 12 minuter

BARSKÅP i teak, "Bacchus", Torbjörn Afdal, Mellemstrands Trevareindustri, 1900 talets mitt, H: 125x 90x 40cm (slitage, fläckar, anlupet glas, belysning avklippt)

Värdering: -

Bud: 2 700 SEK

Slutar om 3 dagar

parti SAMLARBILDER/IDOLBILDER

Värdering: -

Bud: 70 SEK

KURIOSA figuriner, bordsur, parfymflaskor bl.a. Orrefors, skrivset mm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 23 timmar 22 minuter

VÄRJA W.K&C L:92 cm

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 14 minuter

SKRIVBORD i teak, 7 lådor & hyllplan på baksida, 1900 talets mitt, H: 73x 133x 67cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 3 dagar

GLAS antika 15+5+2 Största med inskription H:13,5 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

KURIOSA korkskruv, cigarettetui, portkläpp, hörapparat i plåt 20-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 23 timmar 18 minuter

TAVLA OPD antik Rammått 36*26 cm ( småskador förekommer)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

DÄCK 4st på fälg, sommardäck, Michelin 215/55 R16, suttit på en Volvo V60 -12.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

TAVLA Antik, signerad F Richards, olja på duk. 54x85cm rammått (1st hål i duk, 1st gammal lagning)

Värdering: -

Bud: 450 SEK

TAKLAMPA Jugend-stil, Aneta, 7 armad, mässing & glas. D:52cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 3 dagar

MOTORSÅG Stihl MS 251 (fungerar)

Värdering: -

Bud: 1 050 SEK

Slutar om 4 dagar

SVEPKORG med bomärke och datering 1858 D:44 cm & GLASFLASKOR äldre

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 5 dagar

FIOL L:59 cm & VÄSKA (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

FÖNSTER 2st med karm. ca 112x66cm (2st sprickor i glas, slitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 6 dagar

DOCKA Lille Venn 01 L:24 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 dagar

parti HALSBAND

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 dagar

DIVERSE groda, saxar, rakkniv, plåtburk mm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TRAPPSTOL Stål & Stil, Norge.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 3 dagar

ENARMADBANDIT Astor De Luxe, 1900 talets andra hälft. H:75x 45x 47cm (bruksslitage, avklippt kabel)

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Slutar om 4 dagar

FLASKA & GLAS Coca-Cola H:14,5 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

TRÄSNIDRIVERKTYG märkta S

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 4 dagar

LAMPKUPA infästning D:23 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

PARDÖRRAR 18-1900 tal. B:130cm H:179cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 6 dagar

VÄRJA Märkt 2/K4 No 43 E.Svalling Eskilstuna L:110 cm

Värdering: -

Bud: 1 650 SEK

Slutar om 6 minuter

FÅTÖLJ med fotpall, Stressless, Ekornes

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 20 timmar 54 minuter

parti OBJEKTIV & KAMERA Konica autoreflex TC

Värdering: -

Bud: 125 SEK

TAVLA sign okänd, olja på duk. 61x51cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KARTA Över Bråbo Härad på Slätlandet 1700 talet, reproduktion 1956. 64x63cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

FIGURINER porslin, Jens Peter Dahl Jensen, Danmark märkt 1096, 1151 Största H:14,5 cm

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

TAKLAMPA glas/metall D:14 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 dagar

DRINKSKEDAR, PLÅTASK, STOPPGARN, FAT Rörstrand, UGNSFORM Gefle & RAKKNIV Thiers-Issard France

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 dagar

FÅTÖLJ "Luna" Odd Knutsen, Hjellegerde, Norge, 1970 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 5 dagar

URNOR 2st i betong. H:28cm D:35 den högsta (sprickor förekommer på den bredaste)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

BRYGGSTEGE. B:60cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Slutar om 6 dagar

TRÄDGÅRDSGRUPP Karmstolar, soffa B:140cm och Bord H:70x 70x 130cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 1 050 SEK

Slutar om 7 dagar

GOLVLAMPA på hjul, H: 157cm utsträckt

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 22 timmar 16 minuter

KARAFF, MUGG Gustavsberg, FAT UE Mari Simmulson D:19 cm & HÄST Vicke Lindstrand 40-tal

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 23 timmar 50 minuter

TAVLA sign okänd. 63x53cm rammått

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TAVLA Stig "Sniggeln" Jonsson, olja på duk. 54x45cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 60 SEK

KÖKSSOFFA 1900 talets första hälft. B:192cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 50 SEK

COMPOUNDBÅGE Bear. med tillbehör.

Värdering: -

Bud: 700 SEK

INDIKATORKLOCKA Somet CSN 251811 Czechoslovakia

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KURIOSA hyvel, bleckmått, Sverigespel drag mm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

GLAS slipad dekor 6+6 Största H:10,5 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

FÖNSTER med karm. 50x80cm (fönsterhasp saknas)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 3 dagar

DUVA Arvika keramik Martin Flodén H:16 cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

Slutar om 3 dagar

CYKELLAMPOR & DYNAMO

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 4 dagar

MOTORSÅG Stihl MS 241 C-MQ (ej funktionstestad, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 5 dagar

PARDÖRRAR 1800 tal. B:ca 106cm. H:178cm (slitage, 1st glas saknas)

Värdering: -

Bud: 750 SEK

Slutar om 6 dagar

ARMRING guld 14K V:18 g

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 6 dagar

ARMRING guld 14K V:12 g

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 dagar

FÖNSTER 2st, 18-1900 tal. 46x68cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

ALTANDÖRR med karm. 100x210cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar