Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
325st objekt

Rolex, Oysterdate Precision, 6694, 35 mm, rostfritt stål, 1974

Värdering: 15 000

Bud: 11 600 SEK

Rolex, Datejust, 36 mm, 116200, rostfritt stål, 2016

Värdering: 65 000

Bud: 2 500 SEK

Rolex GMT-Master II, 40 mm, rostfritt stål, 2013

Värdering: 110 000

Bud: 69 100 SEK

Wilhelm Kåge, 5 delar, "Argenta", Gustavsberg

Värdering: 300

Bud: 160 SEK

Ljusstakar, ett par, tenn, Ljung uti Lund

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Olle Ängkvist, olja på duk, signerad, 96x83 cm

Värdering: 2 500

Bud: 1 400 SEK

Svante Rydberg, serigrafi, 10/30, signerad, 10/30, 58x70 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Per Sundstedt, taklampor, ett par, "Hinken", Ateljé Lyktan, Ø 34 cm

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Pallar, trä, hopfällbara, ett par

Värdering: 500

Bud: 180 SEK

Birger Halling, litografi, 4/78, signerad, 67x42 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Birger Halling, litografi, 7/20, signerad, 53x67 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Evy Låås, litografi, signerad, PT, 61x46 cm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Skrivbord, engelsk stil, trä/skinn

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Eugen Trost, kaffekoppar med fat, 10 delar, "Zebra", Gefle

Värdering: 1 500

Bud: 2 000 SEK

Tekoppar med fat, 10 delar, "Jukebox", Rörstrand

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Gustav Rudberg, litografi, signerad, 73x53 cm

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Gunnar Brusewitz, litografi, 271/325, signerad, 63x47 cm

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Gunnar Brusewitz, litografi, 46/200, signerad. 62x47 cm

Värdering: 250

Bud: 120 SEK

Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 35,5x44 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Bengt Böckman, litografi, 187/333, signerad, 32,5x44,5 cm

Värdering: 250

Bud: 120 SEK

Oidentifierad konstnär, etsning, 22/100, signerad, 42x37 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Maj Hemberg. träsnitt, 2 st, signerade

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Väggrelief, stengods, Söholm, 34,5x24,5 cm

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Aleksander Ristmägi, träsnitt, signerad, 52x42 cm

Värdering: 3 000

Bud: 1 100 SEK

Permissionsbajonett, stål/älghorn, FM Mattsson, längd 33 cm

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Ringhållare och miniatyrljusstake, mässing, Skultuna

Värdering: 500

Bud: 180 SEK

Carl-Einar Borgström, skyddsänglar, ett par, mässing, Skultuna

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Ulrica Hydman-Vallien, vas, "Caramba", signerad, Kosta Boda

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Mat- och teservis, 65 delar, "Old England Castles", Johnson Bros

Värdering: 1 500

Bud: 850 SEK

Henry Gustafsson, skulptur, "Lyftet", signerad

Värdering: 600

Bud: 500 SEK

Äldre våg, Lindells, Jönköping

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Taklampa, jugend, koppar/glas, Ø 27 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Figuriner, 3 st, Royal Copenhagen, B&G

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Väggbonad, Peru, 100x52 cm

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Buljongkoppar, 28 delar, Titian Ware, Royal Adams, England

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Taklampa, koppar/glas, Ø 34 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Ur, ljusstakar, m.m, 6 delar, längd 23 cm och mindre

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Lockpokal, glas, höjd 33 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Vägghylla, stringmodell, teak

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

LCD-spel, 7 st, Gakken, Tiger

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, 22 x 25,5 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Duk, "Django", Ljungbergs i Floda, 113x120 cm

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Kaffeservis, 50 delar, "Ballerina", B&G, Danmark

Värdering: 600

Bud: 120 SEK

Kaffeservis, 50 delar, "Måsen", Royal Copenhagen, B&G

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Matservis, 44 delar, "Måsen", Royal Copenhagen, B&G

Värdering: 1 500

Bud: 950 SEK

Nils Emil Lundström, matservis, "Ostindia", 27 delar, Rörstrand

Värdering: 1 000

Bud: 900 SEK

Servisdelar, 17 st, slipat glas, bl a 7 st vinglas

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Samekniv, Puukko, längd 37,5 cm

Värdering: 500

Bud: 160 SEK

Knivar, 2 st, "Tanto Zero", "Svensk Polarexpeditionskniv", Pennan & Svärdet

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Bertil Berntsson, olja på duk, signerad, 30x42 cm

Värdering: 3 000

Bud: 250 SEK

Max Gregor Carlsson, olja på duk, signerad, 63x45 cm

Värdering: 2 500

Bud: 1 200 SEK

Max Gregor Carlsson, olja på pannå, dubbelsidig, signerad, 65x70 cm

Värdering: 2 500

Bud: 500 SEK

View-Master, med skivor

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Ljusstakar, ett par, malm, Ystad-Metall, höjd 17 cm

Värdering: 300

Bud: 160 SEK

Mynt, ett parti, mestadels 1700-tal, Sverige

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Mynt, Sverige, silver

Värdering: 300

Bud: 350 SEK

Bijouterier, smycken, ett parti, bl a silver

Värdering: 400

Bud: 600 SEK

Ring, 18k guld, med sten, vikt 2,3 gram

Värdering: 800

Bud: 850 SEK

Elcykel, Monark, Karin, 26 tum, 2023

Värdering: 5 000

Bud: 6 100 SEK

Halsband, x-länk, 18k guld, längd 43,5 cm, vikt 24,2 gram

Värdering: 11 500

Bud: 11 600 SEK