Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
418st objekt

Armbandsur, 5 st.

Värdering: 50

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 3 dagar

Kornetter, ett par, mässing, dekoration.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Förstärkare/radio, Marantz 2226B.

Värdering: 50

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 6 dagar

Fat, lergods, Marian Zadawsky, Tilgmans Keramik, 1958.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Armbandsur med datum, quartzur, Laurent Dodane Paris.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 3 dagar

Flaskor m.m, 17 st, bl.a. Reijmyre.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Skrivställ, mässing, jugend, tidigt 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Svets/skärbrännare, AGA X11, med tillbehör och väska.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 3 dagar

Dynvarstyg, 2 st, allmoge.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Gitarr, Levin.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 dagar

Arbetskläder, hängselbyxor, 3 st, strl: 54/56, L.BRADOR.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Verktygslåda, Luna, med diverse verktyg, borr m.m.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 3 dagar

Mynt och sedlar, ett parti, Sverige/USA/Schweiz, silver, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 500 SEK

Slutar om 3 dagar

Vrilskål, masurbjörk.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, otydligt signerad.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 3 dagar

Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

Dynvarstyg, hopsytt, ull, hemvävt, allmoge.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, Stockholmsmotiv, mongramsignerad V.K.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar

Bijouterier m.m, ett parti.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 8 dagar

Skedar och pölsehorn, 9+7 st, horn/trä, 1800-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Böcker, Alexandre Dumas, 1-24, komplett, 1975.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Hink/laggkärl ek, 1800/1900-tal

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Böcker, "Nordens Flora", band I, II och IV halvfranska band, dansk upplaga, 1917-1923.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Mask, afrikansk, trä/snäckor/tyg/pärlor.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 3 dagar

Slipskivor m.m, ett parti.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 dagar

Träskruvar, två storlekar, Timco, 9 lådor, och låda, ''Delaforce Port'', trä.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar

Trädgårdsmöblemang, 4+1, zink/aluminium, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 850 SEK

Slutar om 3 dagar

Sedlar, ett parti, hela världen, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 3 dagar

Akustik gitarr med väska, "classic 4/4", Tenson.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Fotoramar, 7 st.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Dynvarstyg, 2 st, allmoge.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Uppläggningsbricka med skålar, hopfällbar, trä, Indien.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Punchkoppar, 12 st, silver 830, GAB/K&EC, 1960-tal.

Värdering: 50

Bud: 900 SEK

Kabel, 16 Ampere, 22 meter.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 3 dagar

Verktygslåda, metall, Luna.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 dagar

Halskedja, 18K guld, längd: 42 cm.

Värdering: 50

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 8 dagar

Album och singlar, ett parti, Elvis/Springsteen m.fl, 1960-1980-tal.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Playstation 4, med tillbehör och 2 st spel.

Värdering: 50

Bud: 400 SEK

Slutar om 3 dagar

Nattljusstakar, 2 st, mässing.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar

Handväska, scotchgrain med läderdetaljer, Mulberry.

Värdering: 50

Bud: 450 SEK

Slutar om 6 dagar

Böcker, 52 st, Nu-Böckerna, volym 1-50 komplett med studieböcker.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Stenkakor, 28 st.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stenkakor, 24 st.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Dynvarstyg, 2 st, allmoge.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Länkhjul, 4 st, Tente.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 3 dagar

Mynt och sedlar, blandad metall, hela världen, 1700-2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 3 dagar

Lådor, 3 st, trä, Skånska äggexporten, Degeberga/Tomelilla, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 6 dagar

Drängaskåp, avlutad furu, 1900-talets första hälft.

Värdering: 50

Bud: 850 SEK

Slutar om 6 dagar

Parti verktyg i låda.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 dagar

Spegel, bronserat trä, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets mitt.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 dagar

Motorcykeljacka, nylon/polyester, Harley-Davidson.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Damur, guld på stål/stål, Certina, Quartz.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Bordsur, SKF, 75-årsjubileum 1982.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Lådor, 2 st, trä, Skånska äggexporten, Degeberga/Tomelilla, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 6 dagar

Klocka och barometer, mässing/trä, Pilot Marine.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Kikare, 20 st, golf/vanliga, OXO Sport.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 dagar

Lockskål och skål på fötter, porslin, bl.a. Italien.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 8 dagar

Mats Kallin, skulptur, trä, rörlig, signerad, daterad -85.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 8 dagar

Pärlhalsband och örhängen, 2+3 par, odlade pärlor.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 8 dagar