Markus Auktioner AB

Auktionshusets profil

Markus Auktioner AB

Kontakta Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

0739-124 188

info@markusauktioner.se

Aktuella auktioner

Axelremsväska, gult konstläder/plast, 1970-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Knyppeldyna med tillbehör

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Abbednaes Potteri, Denmark, kanna och fat i keramik, 2 delar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Serveringssnurra, Denmark, s.k Lazy Susan, teak och rökfärgat glas

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Höganäs Keramik, "Mambo", tekanna samt assietter, 7 delar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Orranäs Glasbruk, glasskulptur, snigel med hatt

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Nokia 2660 Flip, mobiltelefon, obegagnad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 25 dagar

Väggklocka, "Stationsklocka", dubbelsidig, quartz

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Samsonite, GuardIT Rolling Tote 17,3" väska, obegagnad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Ann-Margret Malmqvist, akvarell, blommor vid träd

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Oidentifierad konstnär, litografi, "Mitsubishi 1917"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 dagar

Artur Percy, Gefle, "Blå hyacint", kaffekopp med fat i porslin

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 25 dagar

Visa fler objekt