Auktionshus

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

ENSTENSRING, 18k vitguld, briljantslipad diamant ca 0.76 ct, Örns Juvelateljé, Göteborg 1981, tot vikt ca 3,6 g

Värdering: 12 000

Bud: 6 800 SEK

Slutar om 5 dagar

Lisa Larson Eskimå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Auktionshus