Auktionshus

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Glas tomtemotiv, 11 stycken, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 22 timmar 29 minuter

Värmestrumpor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 dagar

VEDLÅR, bemålad furu, 1900-talets förra hälft

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Västmanland

Auktionshus